• Головна
  • Рада правосуддя заступилася за рівненську суддю перед народним депутатом
14:47, 14 березня 2019 р.
Надійне джерело

Рада правосуддя заступилася за рівненську суддю перед народним депутатом

Рада правосуддя заступилася за рівненську суддю перед народним депутатом

Вища рада правосуддя розглянулаповідомлення судді Рівненського окружного адміністративного суду Наталії Друзенко про втручання в її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя.

Друзенко повідомила, що у її провадженні перебуває справа за адміністративним позовом до Рівненської обласної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження про застосування дисциплінарного стягнення.

22 травня 2018 року судді стало відомо про виступ 18 травня 2018 року на пленарному засіданні Верховної Ради України народного депутата України Лозового Андрія Сергійовича.

На думку Друзенко, цей виступ містив твердження про упередженість судді під час розгляду адміністративної справи, а також критичні висловлювання щодо судової системи, припущення про корумпованість суддів, неприпустимі для політика заклики.  

«Досліджені висловлювання народного депутата України Лозового А.С., про які зазначено в повідомленні судді Рівненського окружного адміністративного суду Друзенко Н.В., можуть сприйматися як такі, що не відповідають принципам незалежності судових органів, вимогам Конституції та законів України та ослаблюють довіру громадськості до судової системи», – зазначив Ігор Бенедисюк.

Розглянувши повідомлення судді Рівненського окружного адміністративного суду Друзенко Н.В. про втручання в її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя, Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Верховної Ради України щодо вжиття заходів з метою недопущення народними депутатами України висловлювань, що підривають авторитет правосуддя, - повідомляє сайт Українське право.

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Друзенко #суддя #Лозовий #Бенедисюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...