• Головна
  • На Рівненщині на одну вакансію претендує шестеро безробітних
13:03, 13 березня 2019 р.
Надійне джерело

На Рівненщині на одну вакансію претендує шестеро безробітних

На Рівненщині на одну вакансію претендує шестеро безробітних

Послугами служби зайнятості у січні-лютому 2019 року скористалися 15,9 тис. безробітних громадян.

«За сприяння служби зайнятості Рівненщини працевлаштовано 5,3 тис. осіб. При цьому 74% з них працевлаштовано оперативно до набуття статусу безробітного. Із загальної чисельності працевлаштованих 1,1 тис. осіб мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у тому числі 77 осіб з інвалідністю» - повідомив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

На нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 152 безробітних громадян, у тому числі 79 осіб з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці та 73 особи, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

За направленням державної служби зайнятості професійне навчання проходили майже 2 тис. безробітних жителів області.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 553 особи.

2,7 тис. роботодавців поінформували центри зайнятості області про наявність 8 тис. вакансій. Обласною службою зайнятості укомплектовано 5,2 тис. (або 66%) вакансій.

Станом на 1 березня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних в центрах зайнятості області становила 12,8 тис. осіб, з них 7,3 тис. осіб (57%) становили жінки,  4,5 тис. осіб (35%) – молодь у віці до 35 років, 7,0 тис. осіб (55%) – особи, які проживають у сільській місцевості. На початок березня 2019 року 10,3 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої у лютому 2019 року становив 2205 грн (у лютому 2018 року – 1793 грн).

Кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості, станом на 1 березня 2019 року, становила 2,1 тис. одиниць, що на 9,6% більше показника відповідного періоду минулого року. Завдяки зростанню кількості вакансій, знизився дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці. У середньому на 1 вакансію претендували 6 безробітних (у відповідному періоді минулого року – 7), - повідомляє Рівненський обласний центр зайнятості.

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр зайнятості #безробіття #вакансії #Ткачук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...