• Головна
  • На Дубенщині зареєстрували за минулий рік майже 2500 кримінальних правопорушень
10:01, 13 березня 2019 р.
Надійне джерело

На Дубенщині зареєстрували за минулий рік майже 2500 кримінальних правопорушень

На Дубенщині  зареєстрували за минулий рік майже 2500 кримінальних правопорушень

Керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк на черговій 41 сесії Радивилівської районної ради Рівненської області 12.03.2019 поінформував населення про стан законності, протидії злочинності та корупції, а також результати роботи місцевої прокуратури за 12 місяців 2018 року.

У своєму виступі прокурор зазначив, що протягом 2018 року зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних проваджень у порівнянні з аналогічним періодом позаминулого року. На зменшення рівня злочинності вплинули, зокрема, результати підтримання прокурорами публічного обвинувачення в судах та вироки, якими засуджено винних осіб до реальної міри покарання, пов’язаної з ізоляцією від суспільства. На території обслуговування місцевої прокуратури (Дубенський, Радивилівський, Млинівський, Демидівський райони) з 01.01.2018 по 31.12.2018 усього зареєстровано 2491 кримінальне правопорушення на противагу 2835 за аналогічний період поминулого року, або на 12,1% менше.

Керівник прокуратури також зазначив, що відомством спільно з іншими правоохоронними органами вживалися організаційні заходи з метою посилення протидії злочинності. З цією метою розроблено узгоджені та скоординовані заходи за результатами проведення восьми координаційних нарад з керівниками правоохоронних органів, а також  шести постійно діючих міжвідомчих робочих груп, систематично проводились навчальні заняття та оперативні наради з працівниками.

Також Василь Мартинюк поінформував про результати роботи місцевої прокуратури щодо представництва інтересів держави у судах. Упродовж 12 місяців 2018 року місцевою прокуратурою пред’явлено до судів 46 позовних заяв на загальну суму 16, 66 млн. грн. Судами протягом 2018 року задоволено 19 позовів на суму 13 млн. грн.

По закінченню виступу прокурор відповів на ряд запитань депутатів районної ради та представників громадськості, - повідомляє Дубенська місцева прокуратура.

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #правопорушення #позови #суд #Мартинюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...