• Головна
  • Майже 500 тисяч гривень спрямують на відшкодування вартості інсуліну
10:42, 12 березня 2019 р.
Надійне джерело

Майже 500 тисяч гривень спрямують на відшкодування вартості інсуліну

Майже 500 тисяч гривень спрямують на відшкодування вартості інсуліну

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету фінансів та податків погодила зміни до обласного бюджету. Залишок медичної субвенції у розмірі 456,9 тис. грн. буде спрямовано на відшкодування вартості препаратів інсуліну на лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет – майже 232 тис. грн. та 225 тис. грн. на придбання 10-ти інфузматів для Рівненської обласної дитячої лікарні.
Для поліпшення надання медичних послуг населенню додатково спрямовується 21,6 млн. грн.. Зокрема, 200 тис. грн. для Рівненської обласної клінічної лікарні на придбання спіографа для відділення пульмонології та 80 тис. грн. на багатоканальний ЕКГ апарат.
Крім того, 15 млн. грн. виділено на придбання сучасного високотехнічного цифрового рентгендіагностичного комплексу для Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука, а також 100 тис. грн. для Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни на придбання реабілітаційного силового тренажера.
За словами директора департаменту фінансів Рівненської ОДА Лідії Біляк, для Рівненського обласного протипухлинного центру спрямовано 1,6 млн. грн. на придбання джерела іонізуючого випромінювання для апарату внутрішньо порожнинної променевої терапії та 314,4 тис. грн. на закупівлю компонентів та препаратів крові. Також для обласного перинатального центру виділено 800 тис. грн. на придбання апарату неінвазивної підтримки дихання новонароджених з комплектом масок та назальних канюль, 155 тис. грн. – на монітор полі функціонального для новонароджених, 190 тис. грн. на паровий стерилізатор.
Для забезпечення належних умов проживання підопічних в установах соціального захисту населення збільшуються видатки департаменту соцзахисту населення ОДА на 2,6 млн. грн..
Крім того, для надання грошової допомоги малозабезпеченим громадянам області додатково виділено 2,7 млн. грн., з них 243 тис. грн. – сім’ям загиблих воїнів – інтернаціоналістів.
Під час засідання голова комісії Юрій Благодир, враховуючи окремі прохання зазначив, що при внесенні змін до бюджету потрібно врахувати певні рекомендації комісії. Зокрема, виділити 200 тис. грн. на екстрену медичну допомогу та медицину катастроф. Таким чином вони матимуть можливість розпочати тендерні процедури для закупівлі медичного обладнання, а саме електроміографів та дефібриляторів, - повідомляє прес-служба Рінвенської обласної ради.

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комісія #інсулін #кошти #обласна рада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...