• Головна
  • Передбачити в бюджеті кошти на відшкодування ОСББ та ЖБК відсотків за кредитами хочуть на Рівненщині
09:31, 12 березня 2019 р.
Надійне джерело

Передбачити в бюджеті кошти на відшкодування ОСББ та ЖБК відсотків за кредитами хочуть на Рівненщині

Передбачити в бюджеті кошти на відшкодування ОСББ та ЖБК відсотків за кредитами хочуть на Рівненщині

Передбачити в бюджеті Рівненщини кошти на відшкодування ОСББ та ЖБК відсотків за кредитами, які були залучені на впровадження ними заходів з енергозбереження – з такою пропозицією до обласної ради звернулися представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Відповідне звернення, яке підготували в департаменті ЖКГ облдержадміністрації, розглянули депутати постійної комісії з питань бюджету фінансів та податків (Голова – Юрій Благодир).

Як повідомили представники ОСББ, з грудня минулого року склалася непроста ситуація, коли фінансові зобов’язання щодо оплати заходів з енергозбереження лягли великою мірою на ОСББ, а саме на мешканців багатоквартирних будинків. Якщо говорити про Рівненську область, то відповідні відшкодування в межах визначених відсотків проводяться лише у Рівному за рахунок міського бюджету. В районах ситуація залишається невизначеною, - переконують представники ОСББ.

Як пояснив заступник директора департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності ОДА Валерій Гуз, відшкодування можна було б провести в рамках реалізації обласної Комплексної програми енергоефективності. Однак перед тим доведеться вносити до неї зміни, адже чинна програма передбачає відшкодування відсотків за енергокредитами лише для фізичних осіб.

Позаяк немає механізму, то закладати якийсь фінансовий ресурс – передчасно, вважає голова комісії Юрій Благодир. «На сьогодні ми не маємо конкретних і точних цифр чи підрахунків щодо фінансування цього питання. Просто так виділити якусь суму, до того ж без розробленого механізму ми не можемо», - підсумував він.

Натомість, члени комісії погодили таку рекомендацію: відповідним підрозділам обласної державної адміністрації розробити пропозиції щодо доцільності та можливостей здійснювати вищезгадані відшкодування за енергокредитами саме для ОСББ та ЖБК в частині внесення змін до відповідних програм та враховуючи реальні фінансові можливостей обласного бюджету на 2019 рік. Інформує Рівненська обласна рада.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЖБК #ОСББ #кредити #відшкодування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...