• Головна
  • Рівненське КАТП 1728 отримає кредит по овердрафту
15:19, 21 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Рівненське КАТП 1728 отримає кредит по овердрафту

Рівненське КАТП 1728 отримає кредит по овердрафту

Сьогодні депутати Рівнеради проголосували за надання дозволу Комунальному автомобільному підприємству 1728 на укладання договорів для одержання кредиту-овердрафту.

Як зазначив Володимир Хомко, це – фінансовий інструмент.

-         Це кредит для подолання касового заборговування. Якщо мешканці платять першого числа кошти, а віддавати треба 20-го, то на ці 10 чи 12 днів береться цей кредит овердрафт, - зазначив Володимир Хомко.

Загалом кредит буде покривати сплату екологічного податку. Цьогоріч КАТП 1728 отримає 500 тисяч грн. До слова, такий кредит підприємство вже брало. Проте сума тоді була вдвічі менша.

Довідково. ОВЕРДРАФТ (overdraft) – форма короткострокового кредиту в межах встановленого банком ліміту, що дозволяє здійснювати розрахунки, коли у клієнта на поточному рахунку недостатньо коштів. За умов О. кредитування банком розрахункового рахунку клієнта здійснюється для оплати розрахункових документів при нестачі або відсутності на розрахунковому рахунку клієнта-позичальника коштів. Банк списує кошти з рахунку клієнта в повному обсязі, тобто автоматично надає клієнту кредит на суму, що перевищує залишок коштів. О. відрізняється від звичайного кредиту тим, що для погашення заборгованості спрямовуються всі кошти, що надходять на рахунок клієнта (Джерело: Финансово-кредитный энциклопедический словарь / Под общ. ред. А.Г. Грязновой. — М.: Финансы и статистика, 2002. — С. 672—673).

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua

Хочете повідомити нам новину, надсилайте її у Вайбер: https://invite.viber.com/g2=AQAY9qoEnoOxeEhDi7c2AQFMrY9pf2L%2Fady78eJyxSl5ovEhTxrE9R%2FHCAywoVko&fbclid=IwAR2CvMEXl4UXt_--BNePjHT9lbR5vLkXyBiqaaYfULT5vGnN4KtHpa9S11c&lang=ru

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#овердрафт #кредит #КАТП 1728 #Рівнерада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...