![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:01, 19 лютого 2019 р.
Надійне джерело
Рівненські піротехніки ДСНС знищили три вибухонебезпечних предмети
![Рівненські піротехніки ДСНС знищили три вибухонебезпечних предмети Рівненські піротехніки ДСНС знищили три вибухонебезпечних предмети](/dist-assets/images/cap.jpg)
19 лютого о 13:20 групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області було знищено два артилерійських снаряди 76 мм часів Другої світової війни, які були виявлені у місті Рівне по вулиці Князя Володимира.
Цього ж дня о 15:40 піротехніками ДСНС було знищено один артилерійський снаряд 122 мм часів Другої світової війни, який було виявлено у Рівненському районі село Новожуків.
Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером "101" або "102", - повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Рівненській області.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Хочете повідомити нам новину, надсилайте її у Вайбер:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:15, 25 липня
15
13:06, 21 липня
8
19:42, 25 липня
49
10:50, 27 березня 2023 р.
112
live comments feed...