• Головна
  • Власні доходи місцевих бюджетів Рівненщини зросли на 21,4%
13:37, 14 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Власні доходи місцевих бюджетів Рівненщини зросли на 21,4%

Власні доходи місцевих бюджетів Рівненщини зросли на 21,4%

За підсумками 2018 року, власні доходи місцевих бюджетів зросли на 21,4%, а надходження від єдиного соціального внеску  - на 27,4%. Надходження з Державного фонду реконструкції та розвитку склали 145 млн.грн., субвенція на соціально-економічний розвиток – 125,3 млн.грн. За підсумками 2018 року бюджет розвитку обласного бюджету становив 92,4 млн.гривень. Про це повідомляє прес-служба ДФС у Рівненській області.

«Залучення до бюджетів громад на 21 відсоток більше податкових платежів до фактичних надходжень минулого року – не просто успішний початок нового фінансового року, а й свідчення належної уваги керівників усіх рівнів та гілок влади до питання фінансового забезпечення програм соціально-економічного розвитку на місцях. Зі свого боку фахівці ДФС докладають максимум зусиль для того, щоб кожна громада своєчасно отримала передбачені законом кошти для діяльності», - наголосив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Посадовець підкреслив, що лише спільними зусиллями керівників місцевої влади, виконавчої гілки та фахівців ДФС можна домогтися максимального фінансового результату в наповненні бюджетів громад.

«Лише легальна оплата праці, підприємницька діяльність з офіційною держреєстрацією та прозорість ринку реалізації підакцизної продукції, а також впорядкування земельних відносин гарантують відповідні надходження до бюджетів. Там, де керівники місцевого самоврядування приділяють належну увагу цим питанням, громади мають кошти для розвитку і вирішення соціально-економічних питань», - зазначив Дмитро Зайцев.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДФС #Зайев #бюджети #надходження #Рівненщина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...