![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:42, 13 лютого 2019 р.
Надійне джерело
На півдні Рівненщини знизився рівень злочинності
![На півдні Рівненщини знизився рівень злочинності На півдні Рівненщини знизився рівень злочинності](/dist-assets/images/cap.jpg)
Протягом 2018 року зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних проваджень на території обслуговування Дубенської місцевоїї прокуратури (Дубенський, Демидівський, Здолбунівський, Радивилівський та Млинівський райони) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це йшлося на засідання керівників правоохоронних органів.
На території обслуговування місцевої прокуратури торік зареєстровано 2491 кримінальне правопорушення, що на 12,1% менше, ніж позаторік. Менше було вчинено злочинів на території м. Дубно (741 проти 953 у позаминулому році), Дубенського (519 проти 549), Демидівського (203 проти 226), Млинівського (590 проти 630) та Радивилівського районів (438 проти 477), - повідомили з Дубенської міської прокуратури.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Хочете повідомити нам новину, надсилайте її у Вайбер:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...