![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
11:07, 13 лютого 2019 р.
Надійне джерело
Вкотре на Рівненщині виявили боєприпаси
![Вкотре на Рівненщині виявили боєприпаси Вкотре на Рівненщині виявили боєприпаси](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поблизу с. Стара Рафалівка на Володимиреччині виявили боєприпаси часів Другої світової війни – два артилерійських снаряди калібром 76 мм.
Сталося це на березі річки Стир вчора, повідомляє ГУ ДСНС Украни в Рівненській області. Виявив небезпечну знахідку місцевий житель. Відразу ж повідомив про це рятувальників. Місце виявлення боєприпасів того ж дня було взято під охорону працівниками поліції.
Рятувальники вкотре нагадують жителям Рівненщини: ні в якому разі не торкатися до небезпечних знахідок, тим більше намагатися їх знищити. Необхідно одразу повідомляти про це за номером «101» або «102».
Фото ілюстративне.
Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua
Хочете повідомити нам новину, надсилайте її у Вайбер: https://invite.viber.com/g2=AQAY9qoEnoOxeEhDi7c2AQFMrY9pf2L%2Fady78eJyxSl5ovEhTxrE9R%2FHCAywoVko&fbclid=IwAR2CvMEXl4UXt_--BNePjHT9lbR5vLkXyBiqaaYfULT5vGnN4KtHpa9S11c&lang=ru
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...