• Головна
  • Як обманюють покупців у Рівному при замовленні натяжних стель
Промо
16:25, 12 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Як обманюють покупців у Рівному при замовленні натяжних стель

Промо
Як обманюють покупців у Рівному при замовленні натяжних стель

Натяжні стелі, давно стали популярним рішенням для оформлення верхньої частини кімнати. Практично всі хто робить ремонт обирають натяжні стелі. Але через великий попит на натяжні стелі, з’явилося багато недобросовісних виконавців, які прагнуть тільки отримати вигоду, а не виконати замовлення якісно. Тому всі хто хочуть робити ремонт, особливо в Рівному повинні розуміти в чому полягають хитрощі шахраїв.

1.Різниця вартості на сайті та при замірі.

Можливо Ви вже потрапляли в таку ситуацію. Побачили привабливу пропозицію по встановленні натяжних стель, ознайомилися з ціною на сайті, запросили замірника і ось тут починається саме цікаве…. Коли приїжджає замірник і робить розрахунок, виявляється, що в ціну яка вказана на сайті не входить ціна за профіль та роботу, а тільки за саме полотно. І вартість встановлення натяжної стелі виростає як мінімум вдвічі. Обов’язково уточнюйте цей момент з консультантом до проведення заміру.

2.Фірми-одноденки

Для початку давайте визначимося, що станеться якщо Вас обманом заманять в фірму-одноденку, або д приватних монтажників? З великою вірогідністю Вам непрофесійно встановлять натяжну стелю, тому як у таких фірм апріорі не може бути серйозного досвіду роботи в цій сфері. За низьку вартість Вам запропонують полотно найнижчої якості без будь-яких гарантій.

В компанію «Ваша Стеля» постійно звертаються колишні клієнти подібних шахраїв з проханням переробити погано встановлену натяжну стелю яка за короткий термін провисла, або й взагалі порвалась.

Чи намагаються вони знайти горе-майстрів? Звичайно! Але виконавців вже неможливо було знайти. За адресою де знаходилась фірма вже нікого не було, а номери телефонів не відповідали, або були вимкнені. Фотографії якості встановлення натяжних стель таких майстрів Ви бачите нижче.

Кожен рік на ринку Рівного з’являється 5-6 нових компаній і кожен рік стільки ж компаній і зникає, не маючи при цьому забов’язань перед клієнтом. А чи були вони насправді компанією чи ні нам вже це невідомо.

3.Європейська якість за копійки.

Більшість ненадійних фірмпропонують покупцю товар зГерманії або Франції за дуже низькими цінами, але як правило – це звичайний Китай. І добре якщо Вам запропонують полотно марки MSD. Хоча це і китайський виробник, але він являється фабричним і відповідає всім стандартам якості. В гіршому випадку – китайська підробка, яка не має сертифікатів і має неприємний запах, але заплатите Ви за ці стелі як за європейські.

Що стосується полотен з Франції та Німеччини, то на ринку натяжних стель у Рівному їх відсоток дуже мінімальний і вони апріорі не можуть коштувати дешево, адже ціна самого полотна в закупці коштує від 190 гривень за квадратний метр, а ще додайте до цього профіль та роботу. Погодьтеся, вже така стеля не може коштувати дешевше собівартості. Та й ширина таких полотен не більше двох метрів. Хоча шахраї Вам можуть продати безшовну натяжну стелю з Франції, або Німеччини до 5 метрів.

Ще часто недобросовісні компанії пропонують бельгійські натяжні стелі «PolyPlast», але це звичайний обман. В Україну такі полотна не постачають і це інформація з офіційного сайту виробника.

Можливо у Вас зараз виникне питанням: «Так як ж обрати достойну компанію підрядника?».

Відповідь є! При виборі спеціалістів зі встановлення натяжних стель, обов’язково звертайте увагу на наступні моменти:

1.Репутація компанії

Не варто співпрацювати з приватними монтажниками, фірмами-одноденками чи компаніями які працюють менше 1-го року. Адже в цьому випадку Ви ризикуєте отримати неякісну роботу і залишитися без гарантій. Довіряти варто тільки тим компаніям , досвід роботи яких починається від 5 років і вже мають позитивні відгуки від реальних клієнтів.

2.Галерея виконаних робіт

Це закономірно, якщо компанія працює не один рік, тому відповідно що в її архівах накопичилось безліч робіт, які зазвичай демонструються на сторінкахсайту. Велика кількість фотографій доказ того, що компанія працює і на їх послуги є попит.А відповідно цій компанії можна довіряти.

3.Якісний сайт

Власний сайт з різноманітною інформацію про продукт, послуги, вартість і терміни виконання – це гарантія того, що перед Вами добросовісні та досвідчені спеціалісти. На такому ресурсі Ви не тільки дізнаєтеся про компанію, але й ознайомитися з справжніми прикладами виконаних робіт.

4.Офіс

Кожна компанія яка поважає себе та своїх клієнтів має мати не тільки сайт, але й офіс. Покупець має мати не тільки красиві картинки в онлайн форматі, але й мати можливість прийти на офіс, нагляднопобачити галерею робіт, поспілкуватися з консультантом та обрати потрібний варіант полотна.

До речі деякі компанії просто вводять замовника в оману. Вони пишуть, щої хній офіс знаходиться по такій адресі, а насправді його просто не існує. Коли запитуєте менеджера, що: - « Ось ми приїхали, де Ваш офіс? Не можемо знайти», то вони відповідають, що: - « Ми вчора переїхали», або ж «Офіс на ремонті» і всіляке в цьому ж роді. Деякі наші клієнти вже витрачали час в пошуках неіснуючих офісів.

5.Телефон з міським номером

На багатьох сайтах компаній які працюють «більше 15 років» Ви можете не знайти міського номеру телефону, а тільки мобільний.

Задайтесь питанням, чому фірма яка працює 15 років приймає замовлення тільки на мобільний номер? Так, 15 років мобільні телефони були, але не в такій доступності і більшість телефонували на міський телефон.

Частіш за все відповідь проста – компанії просто не існує. У всіх нормальних компаніях чи бізнес-центрах є стаціонарний номер телефону.

6.Ціна

Ніколи не робіть ставку на дешевизну. За привабливими маркетинговими прийомами та закликами, за недолугою рекламою, зазвичай приховуються шахраї. Натяжні стелі хорошої якості і професійні послуги не можуть коштувати дешево.

7.Договір

Не довіряйте компаніям які не заключають договір з клієнтом. Ви маєте захищати свої права. І Ви маєте вимагати заключити угоду в двосторонньому порядку з підрядником в якій буде вказані можливі ризики, вартість матеріалів та послуг, гарантія якості, терміни та інше. Обов’язково перевірте чи вказані в договорі реквізити компанії.

8.Сертифікати якості

Перед тим як замовити натяжну стелю, поцікавтесь чи в компанії єдокументи які підтверджують якість матеріалу (сертифікат відповідності стандартам та санітарним нормам)

Бажаємо Вам не опинитися в руках аферистів. І запам’ятайте, чим довше компанія існує на ринку, тим більше довіри вона викликає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шахрайство #обман #натяжні стелі Рівне #аферисти
10,0
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...