• Головна
  • У Рівному закликають не боятися повідомляти про насильство
11:05, 5 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У Рівному закликають не боятися повідомляти про насильство

У Рівному закликають не боятися повідомляти про насильство

Новий поштовх правопросвітницьким кампаніям, які спрямовані на протидію домашньому насильству та булінгу,готові дати у Рівному. Про нові ініціативи та проекти у цій сфері заступник Міністра юстиції Іванна Смачило домовилась з громадськістю під час робочої поїздки у Рівненську область.

«Боротьба з насильством у родині та у навчальних закладах – справа кожного. Роль громадськості є дуже важливою. Об’єднання зусиль Міністерства юстиції, Національної поліції, безоплатної правової допомоги та громадськості дасть результат.Багато років ці проблеми намагатись не помічати в державі, але зараз все докорінно змінилось. В Україні вступили в дію важливі зміни до законодавства про протидію домашньому насильству, вперше ухвалено законодавчі зміни, які зобов’язуютьпротидіяти булінгу в навчальних закладах», - зауважила на прес-конференції у Рівненському медіа-центрі Іванна Смачило.

За словами керівника Рівненського регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василя Овдіюка, понад 17% звернень до системи БПД на Рівненщині стосуються саме сімейних питань. Допомогою постраждалим від сімейного насильства займаються понад 100 фахових адвокатів.

«Зараз ефективність протидіїдомашньому насильству та булінгу залежить від кожного з нас.Не мовчіть! Повідомляйте про факти насильства. Наголошую,усім жертвам сімейного насильства безоплатно надається не лише первинна, але й вторинна допомога. Це допомога професійного адвоката, послуги якого оплачує держава. Якщо ви боїтеся звертатися до чиновників напряму, або не знаєте, в які саме двері стукати – звертайтесь до сімейних радників. Це наш новий проект. Відомі рівняни у якості волонтерів допомагають усім, в кого виникли проблеми в родині. У Рівному таким радниками є Олена Бобровська, Ліана Диновська та Любов Романюк. Всього за два місяці роботи до них з проблеми звернулось чимало рівнян», - наголосила Іванна Смачило.

Як зазначила заступник Міністра юстиції, найефективнішою протидія булінгу буде тоді, коли самі діти ініціюватимуть та проводитимуть кампанії боротьби з насильством. Юна рівнянка, наймолодша діджейка України Юліанна Попович готова власним прикладом пропагувати протидію насильству, власною творчістю культивувати нульову толерантність до булінгу.

«Я охоче долучилась до зйомокправопросвітницького ролику Рівненської юстиції «Булити не круто».А буквально кілька днів тому у мене з’явилась нова ідея- я записала нову антибулінгову музичну композицію», - зізналась Юліанна Попович.

Також Юліанна запропонувала розпочати низку ініціатив, які покликані більше пропагувати нетерпимість до насильства серед дітей.Іванна Смачило та начальник Головного територіального управління юстиціїу Рівненській області Оксана Сальчукдомовились максимально підтримувати ідеї Юліанни Попович та, після їх успішної реалізації у Рівному, поширити позитивний приклад на всю Україну.

Рівненська юстиція

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Хочете повідомити нам новину, надсилайте її у Вайбер:

https://invite.viber.com/g2=AQAY9qoEnoOxeEhDi7c2AQFMrY9pf2L%2Fady78eJyxSl5ovEhTxrE9R%2FHCAywoVko&fbclid=IwAR2CvMEXl4UXt_--BNePjHT9lbR5vLkXyBiqaaYfULT5vGnN4KtHpa9S11c&lang=ru

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#насильство #домашнє насильство #булінг #Іванна Смачило
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...