• Головна
  • На Рівненщині розміщують політичну агітацію з порушенням вимог безпеки дорожнього руху та правил благоустрою (ФОТО)
19:31, 4 лютого 2019 р.
Надійне джерело

На Рівненщині розміщують політичну агітацію з порушенням вимог безпеки дорожнього руху та правил благоустрою (ФОТО)

На Рівненщині розміщують політичну агітацію з порушенням вимог безпеки дорожнього руху та правил благоустрою (ФОТО)

1 лютого у місті Рівне, селищі Клевань,селах Корнин та КолоденкаРівненської області на рекламних двосторонніх конструкціях спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували друковані агітаційні матеріали кандидата на посаду Президента України Андрія Садового та звернулись до поліції для перевірки вимог безпеки дорожнього руху та правил благоустрою при їх встановленні.

Зокрема, друковані агітаційні матеріали кандидата на пост Президента Андрія Садового, що мають написи «Андрій Садовий. Наступ 2019» виявлені:

на виїзді з міста Рівне, вул. В’ячеслава Чорновола;

у селищі Клевань, вул. Богдана Хмельницького;

у селі Корнин, вул. Центральна, 41 – неподалік сільської ради; вул. Центральна – на виїзді з села біля зупинки;

у села Колоденка, вул. Зелена, 53 – поблизу ресторанного комплексу «Айвенго».

Спостерігачі ОПОРИ звернулись до поліції із заявою про перевірки фактів порушення правил ведення передвиборчої агітації.

Відповідно до ч. 14 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України» забороняється розміщення друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, політичної реклами та повідомлень про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.

Порушення даної норми може кваліфікуватися як адміністративне правопорушення, передбачене ст. 212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно якої передбачено відповідальність запорушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами громадянином чи підприємствами – розповсюджувачами реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях громадянином.

Окрім того, згідно зі ст. 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до об’єктів благоустрою належать місця загального користування, вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки та ін. При цьому, ч. 1 ст. 16 цього ж Закону забороняє самовільно встановлювати на об’єктах благоустрою об’єкти зовнішньої реклами, торговельні лотки, павільйони, кіоски тощо.

До зовнішньої реклами згідно ст. 1 Закону України «Про рекламу» відноситься реклама, що розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарнихконструкціях-рекламоносіях, розташованихнавідкритіймісцевості,а такожназовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджоючастиноювулицьідоріг.

А також відповідно до ст. 16 Закону України «Про рекламу» розміщеннязовнішньоїрекламиунаселенихпунктах проводиться на підставідозволів,щонадаютьсявиконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів – на підставі дозволів, що надаються обласними державними адміністраціями. Розміщеннязовнішньоїрекламиумежахсмугивідведення автомобільнихдорігздійснюєтьсявідповіднодо цього Закону на підставізазначенихдозволів,якіоформляютьсязаучастю центрального органу виконавчоївлади, щореалізуєдержавну політику у сфері дорожньогогосподарства та управління автомобільнимидорогами,або їх власників та центрального органу виконавчоївлади,щореалізує державну політику у сфері безпеки дорожньогоруху.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів також передбачає адміністративну відповідальність, згідно ст. 152 КУпАП.

Нагадаємо, 8 січня Центральна виборча комісія зареєструвала Андрія Садового кандидатом на посаду Президента України, суб’єкт висування – Об’єднання «Самопоміч».

Громадянська мережа ОПОРА

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Хочете повідомити нам новину, надсилайте її у Вайбер:

https://invite.viber.com/g2=AQAY9qoEnoOxeEhDi7c2AQFMrY9pf2L%2Fady78eJyxSl5ovEhTxrE9R%2FHCAywoVko&fbclid=IwAR2CvMEXl4UXt_--BNePjHT9lbR5vLkXyBiqaaYfULT5vGnN4KtHpa9S11c&lang=ru

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політика #агітація #Андрій Садовий #вибори Президента України #вибори-2019
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...