![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
09:25, 31 січня 2019 р.
Надійне джерело
Автопарк комунального підприємства «Костопількомунсервіс» поповнився новеньким сміттєвозом
![Автопарк комунального підприємства «Костопількомунсервіс» поповнивс... Автопарк комунального підприємства «Костопількомунсервіс» поповнився новеньким сміттєвозом](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нещодавно, для потреб комунального підприємства «Костопількомунсервіс» придбали новий сміттєвоз HIDRO-MAK на шасі FORD CARGO 1833 DC (EURO-5) з німецьким гідравлічним обладнанням.
Високоефективний сміттєвоз призначений для збору і транспортування великого обсягу відходів, в тому числі великогабаритних. Задня завантаження не вимагає маневрування при під'їзді до майданчика і забезпечує можливість ручного і механічного завантаження не стандартних і великогабаритних відходів. Потужність цього автомобіля розрахована на 15 кубічних метрів пресованого сміття, - повідомляє прес-служба Костопільської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...