• Головна
  • Представники малого бізнесу Рівненщини поповнили бюджети на понад 460 мільйонів гривень
15:22, 30 січня 2019 р.
Надійне джерело

Представники малого бізнесу Рівненщини поповнили бюджети на понад 460 мільйонів гривень

Представники малого бізнесу Рівненщини поповнили бюджети на понад 460 мільйонів гривень

За 2018 рік платники, які обрали спрощену систему оподаткування обліку та звітності, перерахували до місцевих  бюджетів області 460 млн.927 тис. грн. єдиного податку. 

У структурі перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку внесок юридичних осіб платників 3 групи складає 18 відсотків, або 81,2 млн. гривень. Найвагоміша частка надходжень, а це понад 379 млн. грн., сплачена фізичними особами – підприємцями. 

В порівнянні з минулорічними надходженнями загальна сума єдиного податку, перерахованого у місцеві скарбниці, зросла на 22 відсотка. За рахунок такого приросту місцеві громади отримали на 95 млн. грн. більше ніж у 2017 році

«Зростання надходжень єдиного податку від малого та середнього підприємництва свідчить про прозоре адміністрування податків, а також про ефективну співпрацю фіскальної служби області, органів державної влади та місцевого самоврядування щодо створення сприятливих умов для розвитку бізнесу на Рівненщині. Про це говорить зростання кількості суб’єктів господарювання юридичних та фізичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, на 1668 СГД в порівнянні з 2017 роком»- зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області  Анатолій Клячук.Він також наголосив, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, платники єдиного податку забезпечують фінансування поточних потреб своєї місцевої громади та сприяють її розвитку.

ГУ ДФС у Рівненській області 

Читайте нас в Tелеграмі:https://t.me/Rivne0362ua

Додавайте нас у Вайбері:

https://invite.viber.com/g2=AQAY9qoEnoOxeEhDi7c2AQFMrY9pf2L%2Fady78eJyxSl5ovEhTxrE9R%2FHCAywoVko&fbclid=IwAR2CvMEXl4UXt_--BNePjHT9lbR5vLkXyBiqaaYfULT5vGnN4KtHpa9S11c&lang=ru

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #Рівненщина #малий бізнес #платники податків
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...