![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
11:33, 26 січня 2019 р.
Надійне джерело
Через реорганізацію школи на Рівненщині збирають схід села
![Через реорганізацію школи на Рівненщині збирають схід села Через реорганізацію школи на Рівненщині збирають схід села](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 26 січня, у с. Грабів Рівненського району відбудеться схід села. Сельчани зберуться, аби вирішити, що вдіяти з майбутньою реорганізацією Грабівської ЗОШ І ступеня.
Вчителі та батьки схвильовані тим, що дітям доведеться після змін ходити до Зорянського НВК “школа-гімназія”. Адже саме до цього навчального закладу приєднають реорганізований. А він змінить назву на Зорянський ліцей. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті Рівненської районної ради.
![Через реорганізацію школи на Рівненщині збирають схід села, фото-1 Через реорганізацію школи на Рівненщині збирають схід села, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...