![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
10:15, 23 січня 2019 р.
Надійне джерело
У Рівному троє осіб намагалися проникнути в приватний будинок (ФОТО)
![У Рівному троє осіб намагалися проникнути в приватний будинок (ФОТО) У Рівному троє осіб намагалися проникнути в приватний будинок (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора на вулиці Малиновій до будинку рівнянки намагалися проникнути троє невідомих. Жінка відразу викликала поліцейських. Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.
За орієнтуванням патрульні неподалік помешкання рівнянки затримали чоловіка, в якого був при собі ніж та газовий балон «Терен-4». 59-річна потерпіла підтвердила причетність 32-річного чоловіка до вчинення правопорушення.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...