![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
17:45, 22 січня 2019 р.
Надійне джерело
У Рівненській єпархії заперечують добровільність переходу релігійної громади до ПЦУ
![У Рівненській єпархії заперечують добровільність переходу релігійно... У Рівненській єпархії заперечують добровільність переходу релігійної громади до ПЦУ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Прихожани храму Свято-Казанської парафії УПЦ МП вважають, що збори села, які відбулися минулої неділі у с. Урвенна Здолбунівського району стосовно зміни підлеглості релігійної громади, були недійсними. Про це повідомляють на сайті Рівненської єпархії УПЦ МП.
Адже, за переконанням духівників, церковні питання мають вирішуватися у храмі, і це мають робити тільки ті, хто відвідує його та є членом церковної громади. Натомість ті збори, які відбулися, були зборами села у місцевому будинку культури. І на них не було настоятеля протоієрея Андрія Остап’юка та прихожан храму. Проте прихожани все ж запрошували духівника відвідати збори.
А вітання чиновників з переходом до ПЦУ розглядають як факт розпалювання релігійної ворожнечі. І стверджують, настоятель та прихожани лишаються в УПЦ.
Нагадаємо, це друга релігійна громада на Рівненщині, яка заявила про бажання перейти до Православної церкви України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...