![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
18:30, 16 січня 2019 р.
Надійне джерело
У Сарнах 50 пар за минулий рік одружилися за добу
![У Сарнах 50 пар за минулий рік одружилися за добу У Сарнах 50 пар за минулий рік одружилися за добу](/dist-assets/images/cap.jpg)
50 закоханих пар скористалися пілотним проектом Мін’юсту «Шлюб за добу» у Сарнах протягом 2018 року. Про це повідомляє Сарненський районний відділ ДРАЦС.
Церемонія державної реєстрації шлюбу у скорочені строки тут відбувається у готелі «Случ». Послуга почала діяти у районному центрі минулого року. Перший у Сарнах «Шлюб за добу» уклали у День Святого Валентина 14 лютого.
Нагадаємо, що із січня 2018 року пілотний проект Мін’юсту запрацював також у Дубенському замку. В обласному центрі ця послуга надається із січня 2017 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
19:42, 25 липня
49
07:30, 17 липня
19:34, 24 липня
live comments feed...