![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
13:05, 16 січня 2019 р.
Надійне джерело
У Білій Криниці побудують нову амбулаторію
![У Білій Криниці побудують нову амбулаторію У Білій Криниці побудують нову амбулаторію](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Рівненському районі побудують ще одну нову сучасну лікарську амбулаторію. Медичний заклад з’явиться у Білій Криниці. Про це розповів голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук під час публічного обговорення питань розвитку району, перспективних планів дій на майбутнє, що проходило в Білій Криниці.
«Будівництво відбуватиметься за співфінансуваннядержавнихкоштів (90%) та коштівмісцевого бюджету (10%). Об’єкт плануємо здати весною. Сучасна лікарська амбулаторія буде відповідати типовому стандарту амбулаторій, який розробили в Мінрегіоні», - сказав голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.
До слова, у Білокриницькій сільській раді підписано вже більше 4 тисяч угод із сімейним лікарем.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...