Дубенський ЦНАП прозвітував про роботу у 2018 році

Дубенський ЦНАП прозвітував про роботу у 2018 році, Степан Молчан

Через ЦНАП в 2018 році надавалися 188 адміністративних послуги.Продуктивність Центру надання адміністративних прослуг характеризується, у першу чергу, кількістю наданих адміністративних послуг. За 2018 рік до ЦНАП звернулося 36579 осіб.

Суб'єктами звернень отримано 30802 адміністративних послуги, що в 2 рази більше ніж у 2017 році.

До бюджету Дубна за звітний період за надання адміністративних послуг через ЦНАП надійшло близько 383 тис.грн. В жовтні 2018 року через ЦНАП м.Дубно розпочата робота з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм, а також паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Дубенської міської ради (ЦНАП) визначений як орган реєстрації місця проживання для обліку фізичних осіб, що постійно проживають на території міста Дубно та веде Реєстр територіальної громади міста Дубно. В 2018 році ЦНАП міста Дубно був відібраний Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг та експертами Програми  «U-LEAD з Європою», як центр, чий досвід та організація роботи будуть корисними громадам та містам, які мають намір створити або модернізувати існуючий ЦНАП, - повідомляє сайт Дубенської міської ради.

ЦНАП Дубно адміністративні послуги паспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі