Зарплата медсестри на Рівненщині становить від 6 до 9 тисяч гривень

Зарплата медсестри на Рівненщині становить від 6 до 9 тисяч гривень, Самчук Ірина

Згідно річного звіту Національної служби здоров’я України кількість поданих від наявного населення декларацій загалом по Рівненській області складає 62%, дещо вищий відсоток в ОТГ Рівненщини - 70%. За словами головних лікарів ЦПМСД ОТГ Рівненської області, досягти 100% підписаних декларацій планують до червня 2019 року. Про це інформує Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Протягом 2018 року автономізовано 19 закладів первинної медичної допомоги ОТГ області, що складає 100%. Всі заклади охорони здоров’я ОТГ Рівненщини подали заяви до Національної служби здоров’я України (НСЗУ) під час “третьої хвилі”. За попередньою інформацією з усіма буде укладено договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Орієнтовна дата висвітлення інформації про підписані договори на сайті Національної служби здоров’я України – 19.01.2019 року. Загалом у Рівненській області 44 заклади охорони здоров’я подали заяви до Національної служби здоров’я України.

За підсумками 2018 року виплати медичним закладам області, що уклали договір з НСЗУ склали 139 492 119 грн. Середня заробітна плата сімейного лікаря відповідно до підписаних декларацій складає від 15 до 18 тис. гривень. Значно підвищилась заробітна плата і медичних сестер, які беруть участь у наданні первинної медичної допомоги, від 6 до 9 тис. гривень. За інформацією Рівненської обласної державної адміністрації, згідно соцопитувань, 76% людей задоволені власним вибором лікаря. Лише 6% - невдоволені лікарем первинки.

Рівненський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe у взаємодії з Рівненською обласною державною адміністрацієя у 2019 році продовжить надавати консультативну допомогу ОТГ області щодо організації роботи автономізованих закладів охорони здоров'я.

медицина реформа зарплата медсестра первинка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі