![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
20:01, 28 грудня 2018 р.
Надійне джерело
У Рівному збирають книжки для онкохворих дітей
![У Рівному збирають книжки для онкохворих дітей У Рівному збирають книжки для онкохворих дітей](/dist-assets/images/cap.jpg)
Неймовірно теплий проект стартував у БФ «Скарбниця Надії». У межах проекту «Чарівна вечірня казка» до дітей в онкогематологію Рівненської дитячої обласної лікарні приходять Корній Демидюк та Наталка Лушта і читають казочки, допомагаючи дітлахам хоч на годинку забути про лікарню.
Тому зараз у фонді шукають книжечки для діток.
«Ми встановили коробку для збору книг в книгарні "Є", що на у Рівному на вул. Короленка, 2. Ви можете придбати в книгарні та покласти в коробку цікаві книги для дітлахів», - написала на своїй сторінці волонтерка фонду Мар’яна Рева.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...