• Головна
  • На Березнівщині перевірили 144 підприємця
11:15, 28 грудня 2018 р.
Надійне джерело

На Березнівщині перевірили 144 підприємця

На Березнівщині  перевірили 144 підприємця

На засіданні колегії Березнівської райдержадміністрації розглянули питання «Про легалізацію робочих місць та заробітної плати в районі у 2018 році».

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Яковчук поінформував, що впродовж 2018 року робочі групи комісійно обстежили 144 суб’єкти підприємницької діяльності щодо дотримання трудового законодавства в частині використання найманої робочої сили. У тому числі 74 СПД обстежено за участі інспекторів Управління Держпраці у Рівненській області. У результаті роз’яснювальної роботи суб’єкти підприємницької діяльності уклали 316 трудових угод з найманими працівниками. Юрій Морозюк окреслив головні напрями взаємодії Управління Держпраці і райдержадміністрації і наголосив на пріоритетності заходів з детінізації ринку праці. Фахівець поінформував про спільні результати заходів контролю та превенції Березнівського району. Зокрема, до Управління надійшло 17 довідок Березнівської робочої групи з питань легалізації заробітної плати. Загалом в розрізі області інспектори праці Управління з початку року здійснили 634 інспекційні відвідування, з них з питань легалізації - 349 Встановлено 626 працівників без належного оформлення_трудових відносин, з них:

- без укладення (оформлення) трудового договору – 206;

- виконували роботу на підставі цивільного договору – 267;

- допущені до роботи без повідомлення ДФС – 153. У результаті всіх заходів працевлаштовані 3213 працівників:

- за інформаційно-роз’яснювальними - 1622;

- відвідування роботодавця з метою інформування його та працівників про дотримання законодавства про працю – 433;

- за інспекційними відвідуваннями – 1158.

За результатами інспекційних відвідувань винесено 73 постанови про накладання штрафу відповідно до абзацу 2 частини 2 ст. 265 КЗпП України (фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору) на суму 39 млн 91 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Березнівський район #підприємці #трудові вдносини #перевірки #Держпраці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...