![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
10:46, 27 грудня 2018 р.
Надійне джерело
Власники нерухомого майна сплатили до бюджетів Рівненщини понад 66 мільйонів гривень
![Власники нерухомого майна сплатили до бюджетів Рівненщини понад 66 ... Власники нерухомого майна сплатили до бюджетів Рівненщини понад 66 мільйонів гривень](/dist-assets/images/cap.jpg)
Впродовж 11 місяців 2018 року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 66,1 млн. грн. податку на нерухоме майно, що на 21,7 млн. грн. більше ніж минулого року. З цієї суми 44,7 млн. грн. сплатили юридичні особи та 21,4 млн. - фізичні особи.
Нагадаємо, платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової або нежитлової нерухомості.
Юридичні особи самостійно обчислюють суму податку на нерухоме майно станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
Обчислення суми податку з об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється органами фіскальної служби за місцем податкової адреси власника такої нерухомості. Податкові повідомлення-рішення із зазначеною сумою податку та реквізитами для сплати надсилаються (вручаються) громадянам до 1 липня поточного року. Нараховану суму податку фізичній особі необхідно сплатити протягом 60 днів з дня отримання повідомлення-рішення.
У разі неотримання податкових повідомлень-рішень на сплату податку, або встановлення розбіжностей у наявній інформації про об’єкт нерухомості, громадянам необхідно звернутися з документами на нерухомість до державної податкової інспекції за місцем реєстрації для проведення звірки.
ГУ ДФС у Рівненській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...