• Головна
  • У Центрах обслуговування платників податків Рівненщини надано більше 117 тисяч адмінпослуг
11:50, 26 грудня 2018 р.
Надійне джерело

У Центрах обслуговування платників податків Рівненщини надано більше 117 тисяч адмінпослуг

У Центрах обслуговування платників податків Рівненщини надано більше 117 тисяч адмінпослуг

Впродовж 2018 року Головним управління ДФС у Рівненській області та його територіальними органами було надано 132 882 адміністративні послуги, у тому числі в Центрах обслуговування платників податків  – 117 285 послуг. Всього в Центрах обслуговування надається 31 адміністративна послуга.

В структурі наданих адмінпослуг найбільшу питому вагу займають послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки з Державного реєстру фізичних осіб. Другою по кількості звернень, є послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених та утриманих доходів.

Активно послугами Центрів користуються й підприємці-спрощенці, зокрема, щодо надання витягу з реєстру платників єдиного податку, реєстрації платника єдиного податку, реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат.

З переліком послуг що надаються в Центрах обслуговування платників можна ознайомитись на субсайті територіальних органів ДФС у Рівненській області в розділі «Адміністративні послуги» та «Центри обслуговування».

ГУ ДФС у Рівненській області

#адмінпослуги #ДФС #платник податків
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...