У Центрах обслуговування платників податків Рівненщини надано більше 117 тисяч адмінпослуг

У Центрах обслуговування платників податків Рівненщини надано більше 117 тисяч адмінпослуг, Степан Молчан

Впродовж 2018 року Головним управління ДФС у Рівненській області та його територіальними органами було надано 132 882 адміністративні послуги, у тому числі в Центрах обслуговування платників податків  – 117 285 послуг. Всього в Центрах обслуговування надається 31 адміністративна послуга.

В структурі наданих адмінпослуг найбільшу питому вагу займають послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки з Державного реєстру фізичних осіб. Другою по кількості звернень, є послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених та утриманих доходів.

Активно послугами Центрів користуються й підприємці-спрощенці, зокрема, щодо надання витягу з реєстру платників єдиного податку, реєстрації платника єдиного податку, реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат.

З переліком послуг що надаються в Центрах обслуговування платників можна ознайомитись на субсайті територіальних органів ДФС у Рівненській області в розділі «Адміністративні послуги» та «Центри обслуговування».

ГУ ДФС у Рівненській області

адмінпослуги ДФС платник податків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Інна Тунєва
Телефон: 067-363-70-80