![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
13:56, 21 грудня 2018 р.
Надійне джерело
На вокзалі солдат з Рівненщини затримав крадія
![На вокзалі солдат з Рівненщини затримав крадія На вокзалі солдат з Рівненщини затримав крадія](/dist-assets/images/cap.jpg)
Солдат за контрактом Тарас Буднюк, прямуючи у відрядження до міста Рівного, на залізничному вокзалі Львова затримав чоловіка, який поцупив барсетку. Гвардієць затримав чоловіка одразу після скоєння злочину та передав правоохоронцям.
Тарас проходить службу за контрактом в 1 батальйоні 2 Галицької бригади Нацгвардії України у місті Львові, але родом з селища поблизу Рівного. Прямував у відрядження до військової частини 3055, що дислокується у Рівному. Гвардієць очікував свого потяга на пероні Львівського залізничного вокзалу, коли побачив чоловіка, що біжить. В руках у останнього знаходився предмет схожий на сумку. Чоловіка намагались наздогнати двоє молодиків.
Гвардієць не розгубився, швидко зреагував та знешкодив тікаючого. Коли ж двоє юнаків підбігли, з’ясувалось, що в одного з них цей чоловік поцупив барсетку, з коштами та документами. Гвардієць та постраждалі передали зловмисника у руки правоохоронців, - повідомила офіцер групи інформації і комунікації молодший лейтенант Аліна Новікова.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:15, 25 липня
15
13:06, 21 липня
8
19:42, 25 липня
49
10:50, 27 березня 2023 р.
112
live comments feed...