• Головна
  • На Рівненщині легалізували працю 1810 найманих осіб
11:57, 21 грудня 2018 р.
Надійне джерело

На Рівненщині легалізували працю 1810 найманих осіб

На Рівненщині легалізували працю 1810 найманих осіб

Боротьба з «тіньовою» зайнятістю та виплатою заробітної плати без оподаткування сьогодні серед пріоритетних напрямів роботи Державної фіскальної служби України. Адже від надходжень до бюджетів за рахунок оподаткування доходів, які отримують громадяни, залежить вчасне фінансування закладів освіти, охорони здоров’я, оборони, безпеки, культури, забезпечення надання грошової допомоги багатосімейним і малозабезпеченим громадянам та інших виплат соціального напряму.

Крім того, «тіньова» зарплата має негативні наслідки для найманих працівників. Зокрема, це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника, - права на відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів), страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на оплату листків непрацездатності. Також громадяни втрачають пенсійний стаж та можливість отримання допомоги у разі втрати роботи.

Водночас отримання нелегальних доходів призводить до соціального шахрайства – коли громадяни користуються послугами соціального забезпечення, наприклад, отримують субсидії, але не здійснюють жодних відрахувань до бюджету.

Як повідомив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев: «Найбільш ризиковими сферами діяльності щодо використання неоформленої зайнятості є будівництво, охоронна діяльність, сільське, лісове, рибне господарства, громадське харчування, сфера послуг, у т.ч. з перевезень вантажів та пасажирів.

Протягом 11 місяців 2018 р. за результатами здійснених заходів ГУ ДФС у Рівненській області легалізовано працю 1810 найманої особи, в тому числі за результатами:

- податкового контролю виявлено 141 осіб ;

- інших заходів залучено 1669 осіб.

 Додатково до бюджету надійшло 2120,47 тис. грн.

Також, протягом жовтня – листопада 2018 року, в рамках інформаційно – роз’яснювальної  роботи про заплановані заходи податкового контролю, роз’яснення роботодавцям щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення трудових відносин,  до ГУ ДФС у Рівненській області суб’єктами  господарювання подано 12048 повідомлення щодо працевлаштування 20646 осіб».

Дмитро Зайцев зазначив, що легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра. Органи ДФС у області  налаштовані виключно на співпрацю і дотримання конституційних прав громадян та чинного законодавства.

ГУ ДФС у Рівненській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Зайцев #ДФС #зарплата #легалізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...