• Головна
  • Надходження ПДФО на Рівненщині зросли на майже 700 мільйонів гривень
15:40, 20 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Надходження ПДФО на Рівненщині зросли на майже 700 мільйонів гривень

Надходження ПДФО на Рівненщині зросли на майже 700 мільйонів гривень

Податок на доходи з фізичних осіб традиційно залишається найвагомішим джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. У загальній сумі надходжень питома вага ПДФО складає понад 60 відсотків. 

За одинадцять місяців цього року надходження податку на доходи фізичних осіб склали 3 мільярда 469,5 мільйонів гривень, з них до місцевих скарбниць надійшло 2 мільярда 586,4 млн.грн., до державної 883,1 млн. грн.  Порівняно з аналогічним періодом 2017 року забезпечено приріст ПДФО до місцевих бюджетів на 25,4 відсотка, або на 523,78 млн. грн., до державного на 172,9 млн. грн.

Надходження з податку на доходи фізичних осіб суттєво зросли завдяки належній організації роботи Головного управління ДФС у Рівненській області щодо адміністрування податків, вжиттю заходів з легалізації трудових відносин, активній роботі із суб’єктами господарювання щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати, ефективному контролю за дотриманням роботодавцями вимог чинного законодавства у частині виплати заробітної плати на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму та зростання сумлінності платників щодо повноти та своєчасності сплати податків. 

Заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Надія Друзюк зазначає, що податок на доходи фізичних осіб, є основним джерелом надходжень до місцевого бюджету. Завдяки податковим надходженням мешканці Рівненщини мають можливість розвивати власні громади та провадити соціальні програми. За рахунок податкових надходжень в області активно ремонтуються дороги, відкриваються школи й садочки, реконструюються парки та дитячі майданчики. 

ГУ ДФС у Рівненській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДФС #ПДФО #Друзюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...