![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
12:10, 20 грудня 2018 р.
Надійне джерело
Поліція "пов'язала" ще одного розбійника. Його затримали в Мізочі Здолбунівського району
![Поліція "пов'язала" ще одного розбійника. Його затримали в Мізочі З... Поліція "пов'язала" ще одного розбійника. Його затримали в Мізочі Здолбунівського району](/dist-assets/images/cap.jpg)
Трьох чоловіків причетних до розбійного нападу на АЗС у селі Панталія поліцейські затримали у Рівненському районі. Четвертого учасника розшукали і затримали в селі Мізоч Здолбунівського району.
За оперативною інформацією правоохоронців, під час нападу на автозаправну станцію 19 грудня, зловмисників було четверо, один з яких стояв із пістолетом на дворі. Після злочину вони розділилися, і втікали з місця події двома автомобілями.
Трьох чоловіків на автомобілі «BMW» затримали у Рівненському районі, четвертого - 44-річного жителя Мізоча за місцем проживання.
Усі четверо перебувають у ізоляторі тимчасово тримання, слідчі повідомили їм про підозру у вчиненні розбійного нападу за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України.
Фото ілюстративне
Відділ комунікації поліції Рівненської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...