![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
10:22, 19 грудня 2018 р.
Надійне джерело
Рівненські вогнеборці загасили пожежу на Київській
![Рівненські вогнеборці загасили пожежу на Київській Рівненські вогнеборці загасили пожежу на Київській](/dist-assets/images/cap.jpg)
19 грудня о 01:47 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення, про пожежу за адресою: м. Рівне вул Київська. На місце події негайно було направлено одне відділення рятувальників 3-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне. По прибуттю на місце виклику вогнеборці встановили, що пожежа виникла в підвальному приміщенні 3-го під’їзду 5-ти поверхового житлового будинку.
На ліквідацію негайно було подано вогнегасячі засоби. Пожежу було локалізовано о 02:04, а повністю ліквідовано о 02:22. Під час ліквідації пожежі рятувальники вивели на свіже повітря двох людей (безхатченків).
До ліквідації було залучено одну одиницю спецтехніки ДСНС та 5 рятувальників.
Головне управління ДСНС України у Рівненській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...