![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:14, 13 грудня 2018 р.
Надійне джерело
Житель Володимирецького району порізав ножем своїх односельців
![Житель Володимирецького району порізав ножем своїх односельців Житель Володимирецького району порізав ножем своїх односельців](/dist-assets/images/cap.jpg)
До поліції сьогодні, 13 грудня, близько другої години ночі повідомив 52-річний житель села Олізарка, що до нього прийшов знайомий і розповів, що порізав своїх знайомих.
Поліцейські на місці події встановили, що до будинку 42-річного жителя села Олізарка та його 43-річної співмешканки прийшов у гості 31-річний односелець. Застілля затягнулося до ночі. Близько о пів на другу між чоловіками виник конфлікт через ревнощі. Господар будинку схопив та став погрожувати гостю кухонним ножем. Натомість 31-річний знайомий раптово вихопив його з рук і почав наносити удари спочатку чоловікові, а потім – його співмешканці.
У потерпілого медики діагностували проникаюче ножове поранення грудної клітки та множинні проникаючі ножові поранення живота. У жінки — непроникаюче поранення грудної клітки та руки. Обох госпіталізували у хірургічне відділення місцевої лікарні.
«Зловмисника затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання, — повідомив начальник Володимирецького відділення поліції Віталій Березовський. — Вирішується питання про повідомлення 31-річному чоловіку про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) та обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою».
За скоєне чоловіку загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі, - повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...