![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
13:55, 7 грудня 2018 р.
Надійне джерело
П'яний молодик викрав мікроавтобус і врізався в бетонний паркан
![П'яний молодик викрав мікроавтобус і врізався в бетонний паркан П'яний молодик викрав мікроавтобус і врізався в бетонний паркан](/dist-assets/images/cap.jpg)
У жінки з Полісся викрали мікроавтобус, на якому зловмисник скоїв ДТП. 21-річний житель Березнівського району будучи напідпитку не впорався із керуванням та в’їхав у бетонний паркан.
Сталося це у селі Бистричі на Березнівщині. 44-річна власниця мікроавтобуса «Volkswagen LT» після того, як підвезла товар до кафе-магазину, де його розвантажили, залишила ключі в замку запалювання. Цим скористався п’яний відвідувач кафе. Молодик завів бус та поїхав у напрямку Березного. Втім, не впорався із керуванням, коли розвертав мікроавтобус, в результаті – в’їхав у бетонний паркан.
Власниця буса викликала поліцію. Правоохоронця та автомобіль виявили неподалік від місця злочину. Відтепер жителю Березнівщини загрожує штраф, або ж позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років, - повідомляє головне управління Національної поліції Рівненської області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...