• Головна
  • У Дубно на Рівненщині з'являться нові назви вулиць
09:01, 4 грудня 2018 р.
Надійне джерело

У Дубно на Рівненщині з'являться нові назви вулиць

У Дубно на Рівненщині з'являться нові назви вулиць

Дубенською міською радою в період з 01 лютого до 01 квітня 2018 року проводилося громадське обговорення щодо найменування нових вулиць в районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька.  
Пропозиції (зауваження) ініціаторів громадського обговорення приймалися до 01 березня 2018 року. 
У зв'язку з тим, що пропозиції щодо найменування нових вулиць не надійшли, було вирішено продовжити прийняття пропозицій до 01 грудня 2018 року.
В зазначений період надійшли пропозиції від управління освіти Дубенської міської ради, відділу культури і туризму Дубенської міської ради, Дубенського відділення національної спілки письменників України, відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації Дубенської міської ради та Державного історико-культурного заповідника м. Дубно.
29 листопада за наслідками розгляду пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення рішенням комісії про найменування нових вулиць в районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька було прийнято рішення рекомендувати міській раді присвоїти вулицям житлового кварталу м. Дубно в районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька наступні назви:
 - вулиця Антонія Мальчевського;
 - вулиця Діонісія Міклера;
 - вулиця Добросусідська;
 - вулиця Героїв Танкістів;
 - вулиця Знесенська;
 - вулиця Праведників Світу;
 - вулиця Чумацька;
 - вулиця Кобзарська.
Відповідно до Положення про порядок з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, інших об'єктів на території міста Дубно, затвердженого рішенням міської ради від 01.03.2016 №352 рішення комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, інших об'єктів на території міста Дубно є рекомендаційним, а остаточне вирішення питання щодо найменування нових вулиць в районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька приймає міська рада за погодженням з виконавчим комітетом, - повідомляє прес-служба Дубенської міської ради.

Фото ілюстративне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дубно #обговорення #вулиці #назви
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...