• Головна
  • МОЛОДЬ РІВНОГО ПРИВЕРТАЛА УВАГУ РІВНЯН ДО ПРОБЛЕМИ ВІЛ-ЗАХВОРЮВАНЬ
13:47, 3 грудня 2012 р.

МОЛОДЬ РІВНОГО ПРИВЕРТАЛА УВАГУ РІВНЯН ДО ПРОБЛЕМИ ВІЛ-ЗАХВОРЮВАНЬ

1 грудня в м.Рівне представники Рівненської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» спільно з Інформаційно-аналітичним порталом «Вільні новини» провели громадську акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Зупинися – подумай про майбутнє!», головною метою якої було привернти увагу жителів Рівного до проблеми ВІЛ-захворювання та боротьби з хворобою.

Більшість людей вважають, що ця проблема не стосується нас, проте ні! ВІЛ інфекції визнана епідемією ХХІ століття. Щороку, жителі всього світу відзначають цей день. Оскільки наприклад в Україні щодня фіксують 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.

Також, в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...