У Вараші на Рівненщині вирішують як розблокувати комунальне підприємство

У Вараші на Рівненщині вирішують як розблокувати комунальне підприємство, Степан Молчан

22 листопада відбулася робоча зустріч т.з.п міського голови О.Мензула та генерального директора ВП «Рівнеська АЕС» П.Павлишина. В нараді також взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Н.Зубрецька та заступник генерального директора з економіки В.Бондаренко.

Олександр Мензул представив проект шляхів вирішення проблеми розблокування господарської діяльності КМКП – зняття арешту з майна підприємства та розблокування банківських рахунків.

Спільними зусиллями розроблено «дорожню карту», яка передбачає покрокові та узгоджені дії сторін – міської ради, комунального підприємства та РАЕС. Зокрема, передбачено підготовку мирових угод та внесення змін до «Програми цільової фінансової підтримки КМКП на період 2017-2027 роки в частині коригування обсягу фінансових ресурсів».

До 14 грудня цього року має бути підготовлено та направлено в суд 20 мирових угод, розгляд та вирішення яких в суді зробить можливим відновити повноцінну господарську діяльність КМКП, - повідомляє прес-служба міської ради Вараша..

Вараш Мензул комунальне підприємство РАЕС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі