«Рівненські Магеллани» перемогли у проекті «Знай і люби свій край»

«Рівненські Магеллани» перемогли у проекті «Знай і люби свій край», Надія Романчук

У розпалі ІІІ етап підсумкових змагань команд-учасниць Проекту «Знай і люби свій край». Рівне на конкурсі представляла команда 26 школи – «Рівненські Магеллани». Нашими суперниками були команди: «Вільний вітер» (Гощанський район), «Погляд» (Рівненський район), «Серце Волині» (м. Острог), «Варта» (Здолбунівський район).

«Рівне – місто оригінальних музеїв» – під такою назвою команда «Рівненські Магеллани» виступала у першому конкурсному завданні – «Кращий туристичний маршрут». Школярі цікаво, оригінально, та ще й жартуючи представили той туристичний маршрут, яким реально пройшли, відкриваючи для себе нові музеї Рівного. Хоча і «заочною», але захоплюючою і позитивною видалась екскурсія, яку провела гід-екскурсовод команди Магелланів. Екскурсовод розповіла про незнайомі багатьом, найцікавіші туристичні об’єкти міста. Доречним тут був і одночасний наочний показ слайд-фото. «Краща – PR кампанія». Тут і ляльки-мотанки, зроблені своїми руками, і магнітики із фотографіями подорожей у музеї, і виготовлені різноманітні та різноформатні інформаційні матеріали про невідомі об’єкти Рівного, і ціла збірка про кожну подорож «Рівненських Магелланів».

Команда творчо і креативно підійшла до оформлення свого інформаційного куточка, тут кожен елемент мав своє місце розташування. І ось підбиття підсумків. Усі намагалися якнайкраще продемонструвати та показати привабливість своїх туристичних маршрутів та свого краю. Але, переможець один, і це – «Рівненські Магеллани».

«Я народився і виріс у Рівному, але досі не був знайомий з тими музеями, які відкрили і показали сьогодні Рівненські Магеллани», – сказав Віталій Ліпський.

Рівне культура проект Рівненські Магеллани знай і люби свій край
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі