У Дубно на Рівненщині подорожчають комунальні послуги

У Дубно на Рівненщині подорожчають комунальні послуги, Степан Молчан

Виконавчий комітет Дубенської міської ради підвищив тарифи на комунальні послуги. Так,  назасіданні виконкому заслухали питання про коригування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення для КП “Дубнокомуненергія” Дубенської міської ради.

Як пояснив начальник управління житлово-комунального господарства Ілля Онисько, потреба в коригуванні виникла в зв’язку зі зміною основних складових тарифу, а саме ціни на газ та електроенергію.
Відтак, рішенням виконкому затверджено тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення для КП “Дубнокомуненергія” у розмірі: 
•    населення (з приладами обліку теплової енергії) – 2149,76 грн. за 1 Гкал. (+16,96%);
•    населення (без приладів обліку теплової енергії) – 52,22 грн. за 1 м.кв. (+16,98%);
•    бюджетні установи – 2062,99 грн. за 1 Гкал. (-10,55%);
•    інші споживачі – 2118,45 грн. за 1 Гкал. (-10,55%);
•    релігійні організації – 2118,45 грн. за 1 Гкал. (+58,61%).
Нові тарифи будуть введені в дію через 15 днів з дня офіційного оприлюднення рішення в друкованих засобах масової інформації.
Також рішенням виконавчого комітету управителем з управління багатоквартирними будинками в місті Дубно за результатами конкурсу призначено комунальне підприємство “Центральна житлово-експлуатаційна організація “Житловик” Дубенської міської ради.
В числі іншого, члени виконавчого комітету розглянули низку економічних, соціальних, житлово-комунальних питань та питань, що стосуються соціально-правового захисту дітей, - повідомляє прес-служба Дубенської міської ради.

Дубно тариф виконком підвищення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі