• Головна
  • Близько 90% повій на Рівненщині пройшли тест на ВІЛ-інфекцію
15:06, 30 листопада 2012 р.

Близько 90% повій на Рівненщині пройшли тест на ВІЛ-інфекцію

Близько 90 % жінок-повій на Рівненщині пройшли тест на ВІЛ-інфекцію. Хворою виявилась лише одна, а ось інфікованих гомосексуалістів знайшли два

На Рівненщині за оціночною кількістю є 800 жінок, які займаються проституцією. Волонтери рівненського благодійного фонду "Майбутнє без СНІДу" задля того, аби переконати таких жінок зробити тест на ВІЛ-інфекцію, виїжджають навіть вночі на місця, де вони зазвичай працюють.

Окрім того, благодійний фонд уже рік опікується чоловіками, які надають перевагу одностатевим стосункам. Із фондом співпрацює 80 гомосексуалістів області. За оціночними підрахунками, їх на Рівненщині є дві тисячі. Двоє чоловіків мають ВІЛ. Групи ризику – це основні категорії з якими співпрацює благодійний фонд "Майбутнє без СНІДу".

Людмила Рибчук, віце-президент фонду "Майбутнє без СНІДу":

- Інформуємо наших клієнтів про послуги, які може надавати наш благодійний фонд. Швидкими тестами ми можемо обстежувати на будь-якій квартирі. Ми їх обстежуємо на ВІЛ-інфекцію, на гепатити В, С. Є можливість перенаправити до дерматолога, до гінеколога жінок, до нарколога тих, хто потребує. Спочатку ми входимо в довіру і якщо система дає позитивний результат, то ми з ними працюємо і мотивуємо, щоб вони ставали на облік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...