На Рівненщині почався сезонний підйом захворюваності на грип та ГРЗ

За даними щотижневого моніторингу в області відмічається сезонний підйом захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції. За період з 16 по 22 листопада 2012 року захворіло 4278 особи, що становить 65,1% до порогового рівня.

Вцілому рівень захворюваності по області нижчий, ніж за цей же період минулого року. Хворіють переважно діти до 18 років. Найбільш ураженою віковою групою є діти у віці від 0 до 4 років та у віці 5 –14 років.

Найбільш ефективним профілактичним захистом проти захворювання на грип залишається специфічна профілактика. За інформацією СЕС Рівненської області, станом на 20.08.2012 року державну реєстрацію та дозвіл для використання в Україні отримали наступні вакцини: Флюарікс (Німеччина), Інфлувак (Нідерланди), Ваксігрип (Франція), Інтанза (Франція).

В області розпочата вакцинальна компанія. Станом на 23.11.12 р. в області проти грипу щеплено 1927 осіб, з них 1917 - дорослих, 10 - дітей, медиків - 958, вчителів, вихователів, працівників сфери обслуговування - 680. За кошти місцевого бюджету щеплено — 929 осіб, за кошти підприємств — 911, та завласні кошти щеплено - 87 осіб.

Найбільш активно проводиться щеплення у Сарненському районі, де вакциновано 343 особи. Взагалі не проводились щеплення проти грипу у Дубровицькому, Рівненському, Рокитнівському районах. Не щеплено жодного медичного працівника в Дубровицькому, Рівненському, Рокитнівському районах.

takeinfo
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі