Небезпечні хімікати отруюють не лише землі Рівненщини, а й людей. Очільники області нарешті вирішили втрутитись

Небезпечні хімікати отруюють не лише землі Рівненщини, а й  людей. Очільники області нарешті вирішили втрутитись , Дарія Горбатюк

Депутати Рівненської обласної ради стурбовані ситуацією з використанням пестицидів на полях області. Згідно з чим ними було підготовлено проект звернення, спрямований до Кабінету міністрів України щодо вжиття заходів у сфері застосування і поводження з пестицидами та отрутохімікатами. Метою звернення є зменшення їх негативного впливу на навколишнє середовище, тварин та людей.

До органів виконавчої влади, обласної ради, продовж 2015-1018 років до них надходили звернення жителів області щодо загибелі бджіл, птахів та урожаю на власних ділянках в наслідок розпилення хімікатів агрохолдингами. Траплялись випадки скарг на погіршення здоров’я людей та домашніх тварин.

Головною вимогою депутатів Рівненської обласної ради є:

  • Заборона на законодавчому рівні розпилення  пестицидів та агрохімікатів авіаційним способом;
  • Також необхідно переглянути Державні санітарні правила «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» відповідно до норм і правил Європейського законодавства;
  • Посилити відповідальність суб’єктів господарювання, фізичних осіб за порушення вимог законодавства про пестициди та агрохімікати.

Читайте також: Продаж земель "з молотка" збагачує Рівненщину

екологія небезпечні хімікати пестециди рівненщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі