
15:05, 29 листопада 2012 р.
Чи доїдуть до Рівного тролейбуси-гібриди
Привезти у Рівне тролейбуси, які можуть їздити і без контактної мережі, міська влада планувала ще у липні минулого року. Та поки грошей на самі гібриди не назбирали, для них готують дорогу.
Як розповів начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій МИРОНЮК, ідею про нові тролейбуси у Рівному не забули. За його словами, міський голова навіть виїжджав на завод, який готовий взятися зробити такий транспорт.
— Питання в коштах. Сьогодні не фінансуються ті програми, які затверджені, не йдуть проплати за виконані роботи. Без коштів ці побажання реалізувати неможливо, — констатував пан Миронюк.
Тим часом, для потенційного пуску цих самих тролейбусів готують дороги. За словами начальника міського управління житлово-комунального господарства Івана ГЕМИ, нині триває ремонт на вулиці Коновальця.
— Ремонт проходить між вулицями Черняка та Мельника й триватиме орієнтовно до Нового року. У планах розширити дорогу, аби з часом можна було пустити по ній тролейбус, який їздитиме без контактної мережі. Частину вулиць його потенційного маршруту уже відремонтували, решту — зробимо наступного року. Таким чином цей тролейбус має сполучити мікрорайон "Північний" і кладовище "Нове", — розповів Іван Гема.
Нагадаємо, суть новації у тому, що у звичайні тролейбуси буде вмонтований невеличкий дизельний двигун, який дозволятиме рухатися деякий час без обладнаних ліній. Минулого року виготовити такі гібриди були готові на автомобільному заводі "Богдан", що в Луцьку. Попередньо один такий тролейбус на заводі тоді оцінили у два мільйони гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:38
14 березня
17:40
14 березня
16:34
14 березня
16:30
14 березня
Оголошення
live comments feed...