В Острозькому районі середня зарплата 3,9 тис гривень

В Острозькому районі середня зарплата 3,9 тис гривень, Степан Молчан

У поточному році на ринку праці міста та району намітилися позитивні тенденції щодо зростання зайнятості та скорочення безробіття.

Станом на 1 листопада 2018 року у базі даних Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості налічувалося 27 вакансій, що на 68,8 % більше, ніж на 1 листопада 2017 року. Крім того, у базі даних містилася інформація про 35 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 3,9 тис. грн. (на відповідну дату 2017 року – 3,3 тис. грн.), у 51,9 % вакансій розмір заробітної плати – вище мінімальної.

Всього протягом січня-жовтня 2018 року послугами служби зайнятості скористалися 1018 безробітних громадян міста та району (84,3 % від рівня минулого року).

Станом на 1 листопада 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 318 осіб, що на 2,5 % менше, ніж станом на відповідну дату минулого року. Серед безробітних 170 осіб або 53,5 % були жінки, 103 або 32,4 % складала молодь. На одну вакансію в середньому претендувало 12 безробітних осіб (станом на 1 листопада 2017 року – 20 безробітних осіб).

За сприяння Острозької МРФ Рівненського ОЦЗ у січні-жовтні 2018 року знайшли роботу 1099 незайнятих осіб, зокрема, 65,2 % з них було працевлаштовано оперативно до набуття статусу безробітного.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення. Фахівці з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційними послугами було охоплено протягом січня-жовтня 2018 року 3581 особу, з них 912 безробітних, серед яких 34,2 % складає молодь. А серед загальної кількості осіб, які отримали профорієнтаційні послуги, 39,2 % - це особи, які навчалися в навчальних закладах різних типів.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення їх компетенцій та підвищення конкурентоспроможності, Острозькою МРФ Рівненського ОЦЗ протягом січня-жовтня 2018 року здійснено професійне навчання 256 безробітних осіб.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 282 особи. Роботи організовувалися по таких напрямках: благоустрій та озеленення територій, впорядкування місць поховань, впорядкування придорожніх смуг тощо.

Серед усієї кількості безробітних, що перебували на обліку в Острозькій МРФ Рівненського ОЦЗ станом на 01 листопада 2018 року 63,5 % складає сільське населення, що на рівні відповідної дати минулого року., - повідомляє Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості.

Острог зайнятість безробіття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі