• Головна
  • У Рівному відбудеться гумористичний концерт «ШоуЮри»
15:33, 14 листопада 2018 р.

У Рівному відбудеться гумористичний концерт «ШоуЮри»

У Рівному відбудеться гумористичний концерт «ШоуЮри»

Вже скоро, 9 грудня о 19 годині у Міському будинку культури відбудеться Скажений концерт із відомим шоуменом Юрієм Горбуновим.

«ШоуЮри» складається зі скетчів та стендапів, в рамках яких актори на чолі з популярним шоуменом Юрієм Горбуновим жартують на побутові і суспільні теми, розповідають про родинні стосунки, життя у столиці та у маленьких містах і селах, а також діляться курйозними моментами з життя кіно і телебачення, які часто залишаються за кадром.

Бороздить простори гумору Юрій Горбунов разом зі сценаристом «Останнього москаля» Миколою Куциком, який також є і співавтором ідеї, відомою пародисткою Інною Приходько, сценаристом серіалу «Село на мільйон-2» Ярославом Стець, коміком Максимом Кравцем, акторами Юрієм Королем і Богданом Гациляк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #культура #концерт #гумор-шоу #будинок культури #шоуюри
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...