Товарообіг в зоні діяльності Рівненської митниці за 9 місяців майже мільярд доларів

Товарообіг в зоні діяльності Рівненської митниці за 9 місяців майже мільярд доларів, Степан Молчан

Загальний товарообігв зоні діяльностіРівненської митниціДФСв січні-жовтні 2018 року склав928,9млн. доларівСША

В січні-жовтні 2018 рокузагальний товарообігв зоні діяльностіРівненської митниціДФСсклав928,9млн. доларів США. Про це сьогодні повідомив в.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іван Іванов.

За його словами, суб`єкти зовнішньоекономічної діяльності найбільше імпортували до Українипаливні елементи (твели), добрива мінеральні, аміак безводний, трактори, сівалки,вантажні автомобілі,причепи та напівпричепи, легкові автомобілі, скло, комбайни, арматуру для трубопроводів, карбонати,смоли фенолоальдегідні, фунгіциди, вугілля кам`яне, трансформатори електричні, форми для лиття скла, вимикачі електричні, риба морожена, машини формувальні. Експортували, в основному меблі для сидіння, банки скляні для консервування, фанеру клеєну, соєві боби, мінеральні добрива.

Варто зазначити що у порівнянні з січнем - жовтнем 2017 року  загальний товарообіг збільшився на 60,0 млн дол.. США (6,9%). Зокрема обсяг  експорту збільшився на 57,7 млн. дол. США, а імпорт збільшився - на 2,3 млн. дол США. 

Кількість  учасників ЗЕД, які здійснювали зовнішньоторговельні операції в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС з початку року становить 1374, - повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області.

митниця ДФС товарообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі