• Головна
  • У Рівному знесуть житлові будинки, щоб побудувати новий торговий центр
10:03, 29 листопада 2012 р.

У Рівному знесуть житлові будинки, щоб побудувати новий торговий центр

Ще на один шматочок "легень міста" у Рівному стане менше. Чималенька територія із ялинами та березами на розі вулиць Чорновола й Степана Бандери уже майже повністю обгороджена високим парканом. Київська фірма готує ділянку до забудови. Тут обіцяють звести будинок та торговий центр.

Як запевняють будівельники, що нині займаються встановленням паркану, на обгородженій території незабаром розпочнуть будівництво.

— Наразі тут проводяться підготовчі роботи перед початком будівництва, — розповів чоловік, що керував встановленням паркану. — Встановлюється паркан, забезпечуються під’їзди, а тоді розпочнеться будівництво. Тут буде торгівельний комплекс та житловий будинок. Чи три будинки, точно не пригадаю. Проект на будівництво складав архітектор Дем’янов. Замовник — фірма "Дісан", яка знаходиться у Києві. 

Назвати своє ім’я чоловік відмовився.
— Я тут так, просто. Дивлюся, як паркан ставлять, — відповів він.

На сайті Рівненської міської ради можна знайти рішення, яким ще 22 березня 2005 року підприємству "Дісан" було виділено земельну ділянку на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола та Степана Бандери. У рішенні сказано: "Продати з числа земель запасу житлової та громадської забудови міста Товариству з обмеженою відповідальністю "ДІСАН" земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 5734 м2 біля перехрестя вулиць Степана Бандери та В’ячеслава Чорновола для будівництва та обслуговування готельного комплексу, приміщень торгово-побутового обслуговування, громадського харчування, офісних та виставкових приміщень як переможцю конкурсу".

Тобто від початку земля виділялась під готельний комплекс, кафе чи ресторан та офісний центр. Однак час минув, і плани в забудовника змінились. До речі, у 2005 році фірмі "Дісан" було виділено кілька земельних ділянок у різних частинах міста. Належала цій фірмі й ділянка поблизу нинішнього торгового центру "Арена". 

Кілька років сталася надзвичайна подія, пов’язана з тією ділянкою. Як виявилось, тоді місто виділило підприємству землю, на якій стояв приватний будинок. Виник конфлікт, який пізніше залагодили, щоправда, будинок випадково згорів.

Більше семи років від моменту отримання земельної ділянки фірма "Дісан" не розпочинала будівництво. Нібито через фінансову кризу.

— Усе давно погоджено, й будівництво мало розпочатися ще 2008-го року, але тоді через кризу зупинилося, — сказав чоловік на будівельному майданчику, який відмовився назвати своє ім'я. І додав, що зараз обгороджується територія під першу чергу будівництва. А друга черга — забудова території, де нині стоять два старенькі будиночки — одно- та двоповерховий, які зводилися ще за часів Польщі. Чоловік зазначив, що із власниками будиночків питання відселення вже погоджене.
У міській владі підтвердили законність розпочатого будівництва.

— Земельна ділянка на розі вулиць Чорновола та Степана Бандери належить товариству з обмеженою відповідальністю "Дісан". Це підтверджується Державним актом на право власності на земельну ділянку від 16 лютого 2006 року. Розпорядженням міського голови від 23 жовтня 2006 за номером 1930-р ТОВ "Дісан" дозволено будівництво житлово-громадського комплексу на цій земельній ділянці, — пояснив заступник начальника управління архітектури та містобудування Рівненського міськвиконкому Сергій БОЛЄЩУК. — Для отримання інформації щодо наявності декларації про початок виконання підготовчих робіт рекомендую звернутися до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області.

Коментар
Володимир ХОМКО, міський голова Рівного:

- На розі Чорновола і Степана Бандери "мазанки" стоять, там має бути три дев’ятиповерхівки. Зараз городять паркан. По проекту там стане три будинки, але в умовах інвестиційного договору мають відселити всі ті будинки. У інвестора в домовленості закладено: відселити весь той квартал.

ровно1

 ровно1

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...