Рівненська школа братиме участь у проекті «Знай і люби свій край»

Рівненська школа братиме участь у проекті «Знай і люби свій край», Надія Романчук

Професійна орієнтація молоді є важливим засобом упередження молодіжного безробіття. Служба зайнятості приділяє значну увагу роботі не лише з безробітними, а й зі школярами. Так, уже близько 15 років учні випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Рівне відповідно графіку управління освіти відвідують Рівненський міський центр зайнятості для участі в профорієнтаційних уроках та для діагностики власних схильностей і уподобань у професійній діяльності.

Служба зайнятості постійно шукає нові форми профорієнтаційної роботи, аби зробити її цікавою та змістовною. Отож, цього року був ініційований всеукраїнський проект «Знай і люби свій край». Метою Проекту є привернення уваги молоді до одного з перспективних напрямків економічного розвитку міста – туризму, сприяння національно-патріотичному вихованню дітей старшого шкільного віку через вивчення та поширення інформації про соціальний та економічний розвиток рідного краю, його природні ресурси, історичну та культурну спадщину, а також визначення у виборі майбутньої професії.

Для участі у проекті від м. Рівне була обрана загальноосвітня школа № 26. Команда її учнів назвалася «Рівненські Магеллани» і вирішила популяризувати маловідомі унікальні музеї свого міста: зоологічний, музей пожежної безпеки «Промінець», народної іграшки, музей фотографії, ковальського мистецтва «Ковальські витребеньки» та музей бурштину. Переважна їх більшість була заснована нашими земляками-ентузіастами. Школярі відвідали згадані музеї, поспілкувалися з їхніми засновниками та хранителями, оглянули експозиції.

Наразі команда на етапі розробки маршруту – визначення способів популяризації, виготовлення сувенірної продукції, – та підготовки до підсумкового конкурсу.

Рівне суспільство центр зайнятості проект рівненські магеллани
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі