В'язні «Городоцького виправного центру» знаходяться в нелюдських умовах (ФОТО)

В'язні «Городоцького  виправного  центру» знаходяться в нелюдських умовах, Гусарук Вікторія

Наразі «Городоцький виправний центр (№131)» потребує термінового ремонту, співробітники профільного відділу Рівненської  прокуратури виявили, що умови перебування засуджених в окремих камерах дисциплінарного ізолятора не відповідають санітарним вимогам.

Зокрема, з’ясовано, що в окремих приміщеннях, де утримуються в’язні,  частина підлоги вкрита водою через неналежний стан опалювальної,  каналізаційної системи. Підвищений рівень вологості у цих приміщеннях негативно впливає на стан здоров’я засуджених, також в одній із камер засуджених несправний санвузол.

В'язні «Городоцького  виправного  центру» знаходяться в нелюдських умовах (ФОТО), фото-1

Перевіркою журналу технічних оглядів камер ДІЗО, проведених керівництвом та начальниками підрозділів установи упродовж листопада 2018 року, будь-яких недоліків не встановлено.

Виявлені прокурорами порушення в установі перешкоджають повному та безумовному виконанню вимог кримінально-виконавчого законодавства, дотриманню конституційних прав в’язнів. Тому начальнику виправного центру невідкладно внесено  вказівку з вимогою вжити заходів до усунення порушень законодавства, причин та умов, що їм сприяли.

Акт прокурорського реагування адміністрацією ДУ «Городоцький виправний центр (№131)» виконано: двох засуджених звільнено із дисциплінарного ізолятора, ще одного переведено до камери, яка відповідає  належним санітарно-побутовим умовам. 

В'язні «Городоцького  виправного  центру» знаходяться в нелюдських умовах (ФОТО), фото-2

На даний час розпочато ремонтні роботи окремих камер та приміщень ДІЗО. Вирішується питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних службових осіб установи.

В'язні «Городоцького  виправного  центру» знаходяться в нелюдських умовах (ФОТО), фото-3
Рівненщина Городицька колонія прокуратура ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі