Виборча комісія може забрати мандати в 4 депутатів Рівненської обласної ради

Виборча комісія може забрати мандати в 4 депутатів Рівненської обласної ради, Степан Молчан

Рівненська обласна виборча комісія розглядає справи про дострокове відкликання 4 депутатів Рівненської обласної ради. Двох з фракції Радикальної партії Олега Ляшка – Оксани Лозової та Сергія Свисталюка, а також ще двох депутатів облради, які вийшли з цієї ж фракції та партії: Володимира Ковальчука та Андрія Сайчука.

Голова Рівненської обласної виборчої комісії Наталія Загиней повідомила про надходження до Рівненської ОВК повідомлень про проведення зборів виборців з відкликання депутатів Рівненської обласної ради, а саме Андрія Сайчука, Володимира Ковальчука, Оксани Лозової та Сергія Свисталюка.

Присутній на засіданні комісії Андрій Сайчук звернувся до членів Рівненської обласної виборчої комісії з проханням відобразити у протоколі, що з його слів при зборах ініціативної групи про його відкликання були допущені порушення (його, начебто, не допустили на збори виборців, як представника ЗМІ).

Комісія також вирішила, що при повідомленні про створення ініціативної групи щодо відкликання депутата Рівненської обласної ради Сайчука дотримані вимоги чинного законодавства.

Як зазначив заступник голови Рівненської обласної виборчої комісії Василь Курилас, Рівненська обласна виборча комісія також має перевірити правильність оформлення підписних листів.

Рівненська обласна виборча комісія звернулася до Центральної виборчої комісії за наданням роз’яснень щодо процедури перевірки підписних листів із залученням органів Державного реєстру виборців та правоохоронних органів та до Державного реєстру виборців з метою організації перевірки достовірності відомостей про громадян, що містяться у підписних листах.

Крім того,комісія звернеться до ГУ НП у Рівненській області з метою організації вибіркової перевірки підписів виборців на підписних листах з відкликання депутатів Рівненської облради.

Ковальчук Свисталюк Лозова Сайчук обласна рада выдкликання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі