Заборгованість з виплати заробітної плати перевищила 35 мільйонів гривень

Заборгованість з виплати заробітної плати перевищила 35 мільйонів гривень, Степан Молчан

Станом на 01.10.2018 за інформацією Головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 35122,2 тис. грн, у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 34945,9 тис. грн та суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 176,3 тис. грн., - інформує сайт Рівненської міської ради та міськвиконкому.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у порівнянні з 01.09.2018 зменшилась на економічно активних підприємствах-боржниках міста на 2248,8 тис. грн.

Керівники підприємств-боржників розробили графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати, які знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

У 2018 році внаслідок вжитих заходів керівники 6 підприємств-боржників погасили заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 1109,9 тис. грн.

З метою попередження порушень роботодавцями законодавства про працю в засобах масової інформації проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо недопущення використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, своєчасної виплати заробітної плати, дотримання розміру мінімальної заробітної плати та відповідальність за порушення вимог чинного трудового законодавства. У 2018 році розміщено 158 таких інформацій.

Заборгованість зарплата Рівненщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі